Kamp shtepiz

Shitet nga: fatlum 19 Pri 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
kapm shtepiz eka caraden perpara te gat 3m ajo i bje si paradhom qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim