Shes 12pal Goma te ardhura prej zvicres

Shitet nga: Arben 23 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes 12 Goma te Dimrit 90%te reja 4copa ,195,65,15me bandash dhe rrotkapne [per citroen C4+
me shtrafa fabrikisht..4copa 185,65,15.4copa 185,60,15 ,me bandash per Opel Corsa D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim