Helmeta Duksa Droza

Shitet nga: Valmir 18 Nën 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Shes kapuqa te ri, pa perdorur origjinal O neal te ardhur nga zvicrra, cmimi per kapuq 100€ fiks si dhe duksa madhesi te ndryshme, cmimi per duks 35€ fiks. Produktet jan te reja pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim