Jakne per motor

Shitet nga: Mentor Avdiu 06 Tet 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Jakne per motor me mbrojtse ne krah dhe shpine numri XL
Shume pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim