Pantolla dhe jakne per motor

Shitet nga: Artan.S 16 Sht 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Pantolla dhe jakne per motor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim