FARA PER GOLF 2

Shitet nga: Senadi 16 Dhj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Ishesh farat per golf 2 shum pak te perdorura dhe big xenon komplet me fara ne gjendje te rregullt jan me llupa dhe teaf jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim