Maqin e full krosit honda 250cc 2tk

Shitet nga: urim 26 Shk 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes maqinen te hondes 250cc 2tk defekt ka vetem klipin dhe llagerat e radilices asgje tjeter . Shes komplet me instalim me kaburator complet 250euro . Vetem instalimin 150 euro . Kaboratorin 100euro. Maqinen 150 euro . A komplet maqinen me instalim me kaborator 250 euru flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim