LIFTA 2 DHE 4 SHTYLLESH

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AUTOKOSOVA 11 Shk 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
LIFT 4 TON
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim