Pikado

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fidani 24 Jan 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Pikado esht ne gjendje te rregull edhe perparsia e saj esht qmimi i volitshum kurse bilardin e kin shum tmir dhe me perparsi e kij .me i shti paret me ti qit topat skij pun me veresi haha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim