auto terheqes dhe servis hidraulik

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: K&D servis hidraulik 04 Tet 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Të tjera
Bejm terheqjen e veturave eskavatoreve pirunave etj deri ne 5 ton si dhe bejm servisin hidraulik per me shum lajmroni ne nr 044667869
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim