Bejme lyerjen e te gjithav veturave -13

Shitet nga: Florent 06 Pri 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejme lyerjen e te gjithav veturave (bejme edhe lyrjen e shpejt mbrenda dites çmimi ndryshon)
Bejme polirimin e te gjithav automjeteve
Bejme polirimin e dritave te gjitha llojeve te automjeteve
Bejme lyerjen e dritave
Bejme lyerjen e fellneve te gjitha llojeve
Bejme lyerjen e dyreve dhe hekrave dyqaneve shtepive etj
Bejme lyerjen e invertareve te kafiqave
Te gjitha firmat qe jan te interesuara qe kan vetura me shum se 3 kemi oferta preje te mireve
Çmimet e arsyshme
Auto Limari : Amari
Nr: 044927178
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim