Makin e paketim te sheqerit

Shitet nga: besir 21 Mar 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Ferizaj
makina e paketimit te shqereit osht e re dhe model italijan ka garancijon 6 muja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim