Polir dhe shkelqim i dritave (farave) per vetura

Shitet nga: Flamur Sahiti Dje 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejm shkelqimin e dritave te plastikes te djegura nga dielli per te gjitha llojet e veturave.
Poashtu bejm riparimin e veturave te aksidentuara , dhe polir komplet veturen ose pjeserisht.

Qmimet jane te volitshme.

044 / 277 - 326 *
Viber: +37744570055
049 / 277 - 326
045 / 39 18 18
044 / 57 00 55

Ju Mirpresim ... Gjendemi ne Ferizaj , ne rrugen :
Gursel dhe Bajram Sylejmani ( rruga varoshit) te market Mentori MS


Vlen per te gjitha llojet e farave (dritave ) dhe per te gjitha veturat duke perfshire:
vw golf passat jetta phaeton touareg tiguan etj , audi a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 s3 s4 s5 s6 s7 s8 rs4 rs5 rs6 rs7 , mercedes c classe b classe e classe , s class sl classe slk ml cls cl c220 c320 c200 c63 e200 e220 e250 e320 e350 e420 e400 e63 e500 , bmw 1 2 3 4 5 6 7 120 118 135 320 325 330 335 520 525 520d 525d 525i 530d 530i 535d 535i m5 m550d m50d, opel corsa astra vectra insignia etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim