Polirim dhe pastrimin e dritave

Shitet nga: Jeton 15 Nën 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Bejm poliratjen dhe pastrimin e dritave te gjitha llojeve te veturave si dhe rregullimin e dorzave mbrenda vetures ne kontaktus 044678332.045618459 viber +37744678332
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim