Audi b4 TDI Sport -92

Shitet nga: femi 23 Shk 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitete AUDI B4 viti 1992- turbo dizell regjistrim deri ne dhjetor 2015,posedon klime,xhama dhe pasqyret me rryme qmimi 2500 eur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim