GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION -12 Flm u shite

Shitet nga: Golf 03 Pri 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION 2012 klimatronik, navigacion, tempomat, bordkompjuter te madh,sistem automatik te dhezjes dhe te fikjes, i importuar nga Belgjika , ne xhendje shum te mire teknike dhe optike i pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim