Mercedes 190D -84

Shitet nga: florimi 08 Pri 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
SHITET MERCEDES 190 D NE GJENDJE TE MIRE TEKNIKE DHE OPTIKE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim