Vectra 92 benxin+plin1.8 motor EKO TEK vitit 97..

Shitet nga: Vectra 11 Pri 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Opel Vectra 1.8 benzin + plin.
Opel Vectra ka motorin ECO TEK 1997 ne gjendje shum te mir.
Hidraulik
cd muzik
abs
shiber
airbeg
drita te mjegulles
4 goma dimrit.
regjistrim 1 VIT, pa hipotek perkthimi behet menihere.

VLEN TE CEKET SE VETURA ESHTE SHUME E SHTRENGUME DHE E PASTER

VIBER 0037745606949
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim