AUDI A4 -03

Shitet nga: Luli 25 Mar 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet AUDI A4 1.8 ne gjendje perfekte, eshte shum e ruajtur si jasht ashtu dhe mrena, esht me nxemje ne karrika..
Per ma shume info na kontaktoni ne keto nr: 044-950-553, 049-611-119
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim