kiosk - Trafik

Shitet nga: gezim 15 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Acura
Modeli: MDX
kam kiosk ne shitje orgjende gjindemi ne gjilan kioska osht 3 me 4 e madhe dhe osht e pa perdorur osht e mir ska kur far veretje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim