Dyer Per Garazha ALIUDOORS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AliuDoors Dje 00:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Hibrid
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 146
Dyer per garazha nga prodhuesit me te njohur europian:
FlexiForce (HOLLAND)
BENINCA (ITALY)
KINGSPAN (BELGIUM)
I gjith materiali qe e posedojm eshte i kualitetit te lart.
Dyert kan garancion nga fabrika per 10 vite per panelin dhe pjeset perberese ndersa servisi i rregullt 5 vite pa pages duke perfshir edhe prishjet nga rryma; nga garancioni perjashtohen vetem demtimet fizike te deres.
Po ashtu posedojm edhe motora per dyer te oborrit me garancion te rregullt 5 vite.


KONTAKTI:
045 475 001
FACEBOOK: ALIUDOORS
E-MAIL: aliudoors@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim