Audi 1.8 benzin 10 muj regjistrim -89

Shitet nga: audi 02 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Ferizaj
audi 80 benzin 1.8 me karburator posedon goma trea te saves si vjet qe jan ble te 4 bateri te re me garancion edht centrall shpenzimet e vogla prej fabrike ni pronar esht ne gjendje shum te mir teknike si dhe ne pik pamje regjistrim 10 muj per dukumenta ju garantoj i lima aj qe eka kysmet per me shum info muni me thirr ne nr qe esht ne faqe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim