Audi 80 -91

Shitet nga: besnik 11 Mar 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Audi 80 benzin-plin e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht ,viti i prodhimit 91,ngjyra e kaltert e mbyllt,goma treja,regjistrim deri shkurt 2016, me dokumenta ne rregull perkthimin e bejme menjeher..

SHITET URGJENT .......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim