Audi 80 Benzin 1.6 RKS 2MUJ-87

Shitet nga: 044 34 35 70 20 Shk 07:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Audi 80 Benzin 1.6 punon shum mir.Ne gjendje shum te mir teknike.Vetura asht shum e paqt si jasht ashtu edhe brenda.Posedon:Hidraulik Centrall Muzik te mir.Vetura nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet menjeher.Vetura ka regjistrim 2 muj fiks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim