Audi 80 Benzin-Plin -88

Shitet nga: 045 519 744 22 Mar 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 EUR

Komuna: Ferizaj
Audi 80 Benzin-Plin punon shum mir si ne plin ashtu edhe ne benzin.Ne gjendje shum te mir teknike.Posedon:Hidraulik Centrall Fellne.Me regjistrim deri ne fund te muajit Prill.Vetura asht e paqt brenda dhe jasht.Nuk asht hipotek.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim