Audi 80 benzin plin -88

Shitet nga: gzim 07 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 270 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes audi 80 benzin plin rigjistrim tej me 11.11.2015 punon edhe ne plin edhe ne benzin esht ne gjendje te mir teknike e rujshme si mrena ashtu dhe jasht nuk ka nevoj per as nje investim goma te reja m+s radio mp3 etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim