Audi 80 plin benzin -90

Shitet nga: Riadi 24 Shk 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

990 EUR

Komuna: Ferizaj
audi 80 viti 90 plin me atest t krym benzin regjistrim deri mujin e 6, 2015 gomat.e reja 4 copa para nje muje t Montume. dritaret Dhe pasqyret me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim