Audi A 3 dizel1.9 TDI -07 U SHIITT

Shitet nga: Burim 09 Pri 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet audi A3 dizel 1.9 TDI VITI 2007 kilometrat e garantume sapo ekemi doganuar dhe rixhistru 4 gomat e rea per mashum lajmrohuni tel 044286287
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim