Audi A3 S line. 2012 panaram 2.0 TDI

Shitet nga: Burimi 01 Pri 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Audi a3 dizel 2.0 tdi S line 90 mij km opcione full sapo ekemi doganuar dhe rixhistru 4 gomat e rea per mashum lajmrohuni te auto ARISI 044286287
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim