Audi A4 1.9 Tdi 2005

Shitet nga: Osmani 25 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes audi a4 1.9 tdi 2005 ne gjendje shume te mire me servise te kompletuar shume e rujtne si brenda ashtu edhe jasht. Vetura ka navigacion A/C klimatronik.
Vetura ka regjistrim deri ne fund te muajit te pest te vitit 2016. Te interesuarit munde te kontaktojne ne 044694108,044326235,049171761
Vetura posedon goma te reja te dimrit dhe goma te veres.Rripi dhembzor i nderruar me te gjitha pjeset percjellese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim