Audi A4 TDI -03

Shitet nga: Muhamet 14 Pri 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet audia A4 1.9 TDI ne gjendje shum te mir e doganuar e regjistruar per her te par ne kosov
E regjistruar deri me 25 12 2015 ne gjendje shum te mir shum e rujshme
Hargjime shum te vogla vetura vlen te ceket se vetura nuk asht hipotek dhe mun te perkthehet menj her
Ne pronar te ri shitet paksa urgjent nje qmim shum i mir
Vetura posedon
Klim
Abs
Centrall
Gjama elektronik
Goma te mira me fellne te bukura
Per momentin asht pa as nje vrejtje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim