Audi A4 diesel -2011

Shitet nga: Audi 01 Krr 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   18 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet vetura Audi A-4
2.0 diesel viti prodhimit 2011 me km te garantuara dhe me liber servisi ne gjendje shum te mire te gjitha opcionet

044 173058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim