Audi A4 dizel -04

Shitet nga: Audi 15 Mar 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Audi 1.9 dizell full extra automatik 6 shpejtsi ngjendje shum te mir me servis te garantuar viti prodhimit 2004 seria e fundit te ketij modelit senzor te parkimit navigacion karrit me nxemje komandat komplet ne timon si dhe tempomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim