Audi A5 -10

Shitet nga: Liridoni 16 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Audi a 5 ngjyr hiri performancat
1 karrikat me nxemje
2 bord kompjuter dvd MP3 MP4
3 senzora para mbar me dirigjim
4 automatic +tiptronik ne vollan dhe ne marsh
5 2.0 me hargjime shum te Volga Dizel
6 I rexhistrum per her te par qe dy muaj
I ardhur nga zvicrra nuka sene ekstra por asht I thjesht me shpenzime dhe me motorr teper tmir defekte asni defekt nuk eka ndeshje apo diqka nuk ka ni sen mat voglin gomat e reja te dimrit ika nese doni me dit ma shum e shikoni vet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim