Audi A6 -07

Shitet nga: Fatmir 17 Mar 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes audi A6 2.0 viti prodhimit 2007 185.000 km te kaluara eshte ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir
Per me shum info kontaktoni :044 286 062 dhe 049 286 062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim