Audi A6 2.0 Tdi -08

Shitet nga: Audi A6 09 Shk 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet vetura Audi 2.0 diesel.
Eshte ne gjendje shume te mire teknike, i ka te gjitha seviset e kryera me rregull me nje fjale eshte shum e ruajtur.
Garantojm per cdo gje rreth vetures.
Hargjimet e vogla dhe veture shume komode.
Eshte pa dogane.
Mund te na kontaktoni edhe ne Viber +37745578624 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim