Audi A6 4x4 dizel -04

Shitet nga: driton 08 Pri 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Automatik
Lëkurë
Senzor parkimi
dhe shumë karakteristika të tjera,
Vetura është në gjendje shumë të mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim