Audi RS Line 6 3.o TDI Sport -05

Shitet nga: Granit 23 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet vetura Audi RS 6 Sport, full packet quatro. Vetura eshte modifikuar ne Gjermani ku eshte e mbeshtjelle me foli ngjyre perla e cila i ndryshon sipas motit ndersa ngjyra e vet origjinale eshte e zeze metalike, kjo foli i shkruan edhe ne libreze.PS i ka te shtuar me qip ku ka 275 PS. Karriget i ka lekure dhe me nxemje perpara dhe prapa. Timonin e ka elektronik, tavani eshte mbeshtjelle me karbon dhe ka shiber. Dritat perpara i ka te modelit 2010 me lleda, xenon dhe bi xenon. Pasqyret e palohen ne menyre elektronike dhe i ka me nxemje. Ka regjistrim deri ne muajin maj dhe eshte me servis te kryer. Bejme nderrime edhe me ndonje veture tjeter.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim