shes audi C4

Shitet nga: granit 16 Jan 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 100
shes audi 100(C4) benzin 2.0 me targa RKS(i skadun) por ska denim posedon:abs,klimatronic,xhama dhe pasqyr elektronice etj. eshte ne gjendje te mir teknike dhe mekanike. per info kontakoni nr ose viber +37745348262 - 045348262 bejm dhe nderrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim