AUDI 80

Shitet nga: Roni 04 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shes audi 80 osht 1.8 benzin + plin ne gjendje te mir teknike dhe optike , osht e rujtne siq po shihet edhe ne foto , me tabela RKS .Qmimi i volitshem vetem 400 €uro. per ma shum thirr ne tel 045 545 951 ose viber +37745545951
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim