Adudi 80 -88

Shitet nga: Musli 03 Tet 12:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Esht ne gjendje te rregull plin benzin ka kater dyr rregjistim dhe 11 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim