Audi 80 1,6 diesel -90

Shitet nga: Daut 13 Shk 21:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Shitet audia ne gjendje te rregullt dhe ka regjistrim deri ne qershor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim