Audi 80 1.6 dizel -90

Shitet nga: liridon 19 Nën 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
audia eshte ne gjendje shum te mir ,
sshte shum e rujtne ,
rexhistrim nuk ka qe 2 muj i ka skaduar .
motorri punon shum mir dhe harxhimet shjm t vogla .
ndrroj me fiat punto 2002 dhe reno clio 2002 jap pare yst .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim