Audi 80 benzin -90

Shitet nga: elion xhevdet nuhaj 17 Tet 17:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
ne gjendje te mire teknike dhe optike regjistrim deri ne fund te shkurtit 2015
pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim