Audi 80

Shitet nga: Musli 03 Tet 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
Une shes Audi 80 ne gjndje shum te rregullt esht 4 dyresh regjistrim ka dhe 11 muaj esht plin benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim