SHES AUDI 80 BENZIN+PLIN

Shitet nga: MERITON 11 Tet 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
SHES AUDI 80 BENZIN+PLIN VITI I PRODHIMIT 1987 ESHTE SHUM E RUJTUR SI NE MBRENDA ASHTU DHE JASHT QMIMI 1400 NDRRIM 1500 ME GOLF 3 AUDI A4 PIPIT TE VJETER ETJ.JU MIRPRES BLERS SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim