shes veturen Audi 80

Shitet nga: Endrit 21 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 80
vetura është në gjendje teknike shum të mirë posedone goma te mira me fellne ,gjamat elektronik pasqyret elektronike centralle muzik eshte shum e ruajtur dhe e rigjistruar deei me daten 03 .08 .2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim