Audi90 2.3 benzin-gaz

Shitet nga: Audi90 25 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: 90
Shes audi 90 2.3 benzin-plin regjistrim deri ne fund te marsit posedon klim fuqi te mir goma te reja dhe gjamat me rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim