FLM U SHITTTTT

Shitet nga: AUTO SALLONI ALDIONI 09 Sht 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A2
SHES AUDI A2 1.2 TDI VITI FUND 2002 VETURA ASHT ME TABELA RKS ASHT SHUM NE GJEDNJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ASHT SHUM E RUJTNE SI MRENDA ASHTU DHYE JASHT POSEDON KLIMA TRONIK KASETOFONIN CD FELLNE SHUM TE MIRA ME GOMA TE MIRA ETJ ETJ
NR KONTAKT 045 368 718 045 207 206 XXX
VETURA ASHT TEK AUTO SALLONI ALDIONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim