AUDI A3 2.0 TDI -03

Shitet nga: AUTOLUX 05 Dhj 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Shitet Audi A3 2.0 TDI,viti i prodhimit 2003,doganen e ka te paguar,vetura eshte shume e rujtun dhe ne gjendje shume te mire teknike,per me shume informata telefono ne nr 044504375
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim